תמונת נושא

הקמת מעבדות

הקמת מעבדות: החל משלב התכנון ועד הפרטים הקטנים

הקמת מעבדה בטיחותית, תקינה אשר עומדת בסטנדרטים גבוהים, הינו דבר הדורש מיומנות, ניסיון מוכח, מקצועיות רבה, דיוק בפרטים הקטנים והיצמדות לתכנון עבודה נכון. עבור מי מתאים שירות הקמת מעבדות? מה הוא כולל? וכיצד תדעו שאתם שמים את הקמת המעבדה שלכם בידיים הנכונות?

מי צריך שירותי הקמת מעבדה?

שירותי הקמת מעבדות מתאימים לכל גוף וארגון אשר מעוניין להקים מעבדה, ישנם סוגים שונים של מעבדות – כימיות, ביווגיות ועוד, שירותי הקמת מעבדות רלוונטיים כאשר מדובר בהקמת מעבדות לחברות המייצרות מוצרי פארם, הקמת מעבדות בתחום הרפואה, הקמת מעבדות בשוק התעשייה והמזון, הקמת מעבדות ביוכימיות, הקמת מעבדות ביולוגיות ועוד.
שירותי הקמת המעבדות חייבים להתנהל על פי הספר ולהינתן על ידי חברה מקצועית, אמינה ועל ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר. אשר יפעלו על פי תכנית עבודה מסודרת לאורך כל השלבים, ישימו דגש על בטיחות ויכירו היטב את התחום.
בכל נושא הקמת המעבדות, מקצועיות אינה מספיקה, חשוב לפנות למומחים אשר בעלי ניסיון מוכח, אנשי מקצוע אשר מכירים את כל התרחישים, כמו כן, גם אנשי מקצוע שיכירו היטב את כל השלבים החל מהתכנון ועד שלבי היישום ואת כל המגבלות, החוקים והתקנות.

שלב התכנון בהקמת מעבדות כל מה שצריך לדעת

תכנון מעבדה נבנה סביב תרשימי זרימה המותאמים אינדיבידואלית לכל משרד ולכל מעבדה למטרתה, כמו כן, תרשימי הזרימה נצמדים לחוקים ולתקנות הרלוונטיים. על מנת ששלב התכנון יבוצע על הצד הטוב ביותר וסביבו השלבים הבאים יהיו מקצועיים וטובים, יש להיצמד לתכנית עבודה מסודרת בעת שלב זה. בנוסף, במרכז שלב התכנון ובליבו של התכנון נמצא נושא הבטיחות ויש להקפיד ולשים לב היטב לכל נושא הבטיחות.
בשלב התכנון חשוב לשים לב לחומרים מהם נבנית המעבדה, להתאמתם לאופי המעבדה וכמו כן גם לתקנים ולחוקים הרלוונטיים למעבדה. הן במעבדות כימיות והן במעבדות ביולוגיות. על חומרי הגמר בהם משתמשים בבניית המעבדה להיות מתאימים לאופי המעבדה ולתנאי העבודה בה.

הקמת מעבדה – עם המומחים של EGTRADE

אנו מספקים שירותי הקמת מעבדות לחברות גדולות, צוות העובדים של EGTRADE הינו בעל ניסיון רב בתחום וכמו כן, בעל היכרות מעמיקה עם כל נושא המעבדות. אנו מבטיחים לפעול במקצועיות, באמינות, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועם רמות גימור פנומנליות.
בטיחות כבר אמרנו? אנו ניצמד לנהלי עבודה מחמירים על מנת לשמור על רמת בטיחות מקסימלית. אנו ניצמד לתכנון ולדד – ליין אשר נקבע מראש. כמו כן, אנו מאמינים בשקיפות מלאה ומבטיחים לעדכן ולשקף עבור הלקוח כל שלב וצעד משלבי התכנון לאורך תהליך העבודה.
אנו ב EGTRADE מנהלים ביקורת מחמירה על התקדמות העבודה בין השלבים השונים וכמו כן נלווה אתכם לאורך התהליך החל מהשכרת הנכס ועד מוכנותו לעבודה תקינה כולל הכל.

צרו עמנו קשר

צוות עובדי החברה ישמח
להעניק לכם שירות

    3DB8B2CA-21F1-4E31-83E2-35AFF9EA5376 Created with sketchtool. דברו איתנו 38CF615D-4F66-49F1-B8A1-6E58961A10D3 וואטסאפ

    דברו איתנו

    השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!